تلفن تماس : 09120122706  (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

آدرس فروشگاه: تهران میدان انقلاب، خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور، پاساژ ایران، پلاک 50

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه اکسپرسا

راهبرد Expressa.ir به عنوان یک بازار مجازی آنلاین، کمک به تولید کنندگان داخلی، تأمین کنندگان و عرضه کنندگان برتر کالا از طریق فراهم نمودن بستر و فضایی رقابتی و سالم است تا تأمین کنندگان محترم بتوانند به راحتی و به طور مستقیم، بدون واسطه و در شرایطی منصفانه محصولات خود را به مشتری نهایی عرضه کنند.

وجود معضلاتی چون ترافیک شهری، آلودگی هوا، نگرانی از وجود کالاهای قاچاق و غیر اصل در بازار و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری چون Expressa.ir جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد. آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، از جمله مهم ترین اصول و خط مشی Expressa.ir می باشد. رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای آن ها رقم زنیم.

توجه :

لطفا در تماس های خود با فروشگاه در صورتی که مایل به پیگیری سفارش خود هستید، ابتدا از طریق امکانات درون سایت نسبت به پیگیری سفارش خود اقدام فرمایید و در صورتی که موفق به پیگیری نشده اید لطفا در هنگام تماس کد رهگیری سفارش خود را جهت ارائه به کارشناسان فروش به همراه داشته باشید.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :